A+ A A-

Časopis 08

Populární články

Aktivity provozu

Porada, vzdělávání, služby

(jk+mm) Pravidelně uskutečňovaná výjezdní porada provozního oddělení společnosti ABAS IPS Management se tentokrát konala v samém srdci Jeseníků. Na setkání vedoucích regionálních oddělení a jejich asistentek, vedoucích pracovníků revizního oddělení a speciálních služeb představil provozní ředitel Peter Petko nové pracovníky, jmenovitě Bc. Pavla Siláka (VRO pro severní Moravu a Slezsko), jeho asistentku Zuzanu Krömerovou, Martina Nováka (VRO pro Prahu) a Michala Ženíška (VRO pro severní Čechy).

V souvislosti s realizací výukového programu pro přípravu zaměstnanců a zájemců z řad veřejnosti na zkoušky odborné způsobilosti pro dílčí kvalifikaci „strážný“ absolvovalo počátkem října několik vedoucích pracovníků provozu prezenční dvoudenní vzdělávací kurz „Příprava autorizovaných osob“ (podle zákona č. 179/2006 Sb., o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání). Praktickou přípravu zaměřenou na vzdělávání a hodnocení dospělých a na psychologické aspekty zkoušení dospělých vedli odborní lektoři z AIVD ČR, UP v Olomouci, Národního ústavu odborného vzdělávání ČR a Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Školení připravila speciálně pro ABAS IPS Management Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR společně s Filozofickou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci.

Kurz úspěšně absolvovali a osvědčení Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci obdrželi Lenka Kohoutová, Jaroslav Cháb, Michal Moucha, Pavel Silák, Roman Labuda a Jaromír Kyncl.

Snímky z pořadatelských služeb 

Již tradiční úzká spolupráce naší společnosti s radnicí Městské části Praha 3 vyústila v letošním roce účastí na jednom z největších českých turnajů amatérských boxerů „O pohár města Žižkova“.

 

 

 

ABAS IPS Management

Generální ředitelství:

budova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejčtenější