A+ A A-

Časopis 09

Populární články

Výjezdní zasedání

Porada společnosti ABAS

(jb) V květnu se opět konala již tradiční dvoudenní porada vedoucích pracovníků provozního oddělení a jejich asistentek. Pozvání přijali také pracovníci revize společnosti ABAS IPS Management.

Tentokrát bylo zvoleno prostředí hotelu Happy Star, který byl postaven teprve v roce 2005. Hotel se nachází v Hnanicích, 8 km od města Znojmo (jižní Morava) ve znojemské vinařské podoblasti. Znojmo je jedno z nejstarších měst v ČR, dnes má 36 000 obyvatel. Z památek jsou významné především radniční věž, podzemní chodby pod městem a rotunda sv. Kateřiny. Hotel se nachází přímo na okraji národního parku Podyjí, který se táhnev okolířeky Dyje, která zde vytváří spolu se skálami, lesy a zdejší pahorkatou krajinoukrásné scenérie. Národní park Podyjí zahrnuje 62 km² území podél řeky Dyje, od Znojma až po Vranovskou přehradu. Národním parkem bylo toto území prohlášeno v roce 1992. Většina pahorkaté krajiny Podyjí spadá do Českomoravské vrchoviny, pouze východní kraj do Dyjsko-svrateckého úvalu. Národní park Podyjí je výjimečný především svou kombinací říčního kaňonovitého údolí s pahorkatou krajinou. Řeka Dyje zde má také mnoho meandrů, které dělají její okolí zajímavější. Pro milovníky přírody nabídl zdejší národní park příjemné chvilky relaxace od pracovního vytížení.

Po příjezdu a ubytování se všichni účastnícisešli v salonku hotelu k formální části dne, kterou zahájil obchodní manažer Jan Brož diskusí věnovanou především spolupráci provozní a obchodní části firmy. Ředitel fyzické ostrahy Jaroslav Cháb společně s hlavní ekonomkou společnosti Emilií Kaločovou probrali a shrnuli úspěchy a nové výzvy do budoucího období.

Po společném obědě se konal nohejbalový turnaj. Vedoucí pracovníci dokázali, že nevládnou jen tvrdou rukou v práci, ale i rychlýma nohama na hřišti. Ve tříčlenných týmech měli možnost změřit síly regionální manažeři ostrahy například se svým ředitelem, obchodním manažerem nebo s bezpečnostním manažerem divize přepravy hotovosti. Za podpory asistentek, které fandilyze sluncem zalité terasy wellnescentra,předváděli všichni nadstandardní výkony.Na své si přišli taképříznivci zdravého životního stylu a péče o tělo, kteřímohli v prostředí hotelu využít wellness centrum s bazénem a posilovnou.

 

 

ABAS IPS Management

Generální ředitelství:

budova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejčtenější