A+ A A-

Časopis 02

Populární články

Vedení provozu

Dvoudenní mítink

(jk) V centru chráněné krajinné oblasti Železné hory na Českomoravské vysočině se v bezprostřední blízkosti přehrady Seč nachází obrovský sportovní, relaxační a hotelový komplex Jezerka.

Ve dnech 13.–14. listopadu využilo služeb rekreačního komplexu Jezerka vedení provozu společnosti ABAS IPS Management k uspořádání pracovně-společenského mítinku. V novém organizačním „duchu“ se jeho řízení letos již podruhé ujal provozní ředitel Peter Petko. Pracovní porada tentokrát probíhala v několika dílčích fázích. Po pravidelném hodnocení provozně ekonomických výsledků uplynulého období dostali slovo i další hosté. Vedoucí pracovníci KRS (kontrolní a revizní skupiny) přiblížili vlastní verze rozšířené působnosti v rámci svých kompetencí a přednesli návrhy na přijetí společných opatření v nově nastaveném systému prevence ztrát a kontrolních mechanismů. Zástupce technického útvaru seznámil přítomné s novými možnostmi inovací komunikačních prostředků.

Na závěr oficiální části prvního dne mítinku čekali přítomní pracovníci s mnohem větší zvědavostí a mnohem netrpělivěji, než bývá obvyklé na běžných poradách. Bylo totiž avizováno vystoupení generálního ředitele společnosti Iva Popardowského, který již dříve přislíbil svou účast. Ve svém příspěvku pak osobně potvrdil a následně i dopodrobna vysvětlil své vize v rámci celkového rozvoje společnosti, přičemž nezůstal jen u obecných tezí, ale seznámil přítomné se zcela konkrétními úkoly a s představami o předpokládaném vývoji stávajících útvarů společnosti v blízké budoucnosti. Zejména v takových oblastech, jako jsou provoz, technické a obchodní oddělení, útvar speciálních služeb a oddělení ekonomické.

Pozdní část večera patřila sportovním aktivitám a bohatému relaxačnímu programu.

 

 

ABAS IPS Management

Generální ředitelství:

budova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejčtenější