A+ A A-

Časopis 06

Populární články

Jedličkův ústav

Pomoc dětem s postižením

(jk) Nadace Jedličkova ústavu je nestátní neziskovou organizací, která byla založena v roce 1990 jako jedna z prvních nadací v novodobé éře neziskového sektoru v České republice. Základním posláním Nadace Jedličkova ústavu je podpora plnohodnotného a důstojného života osob s handicapem, především dětí a mladých lidí.

Úkolem nadace je mimo jiné shromažďování finančních prostředků a dalších hodnot, jež mají sloužit k obnově a rozvoji Jedličkova ústavu a škol, k podpoře sociální a pracovní rehabilitace tělesně postižených osob, k jejich integraci do společnosti a v neposlední řadě k uspokojování specifických potřeb a zájmů dětí a mládeže Jedličkova ústavu.

Významné letošní jubileum nadace inspirovalo mimo jiné též zaměstnance společnosti ABAS IPS Management, kteří se rozhodli přispět finančními dary do veřejné sbírky, jejíž výtěžek pomůže usnadnit život dětem a mladým lidem s fyzickým a kombinovaným postižením. Vedení společnosti a členové redakční rady časopisu všem níže jmenovaným přispěvatelům děkují a zároveň věří, že k nim v co nejkratším čase přibudou další kolegyně a kolegové, jimž není podpora sociální a pracovní rehabilitace dětí a mládeže a integrace handicapovaných osob zpět do společnosti lhostejná.

Jako první své příspěvky darovali
L. Kohoutová, B. Dziaková, P. Havelková, J. Weigelová, A. Galová, M. Mazáková, E. Čechová, M. Váchová, R. Nedělka, P. Kratochvíl, J. Vyskočil, L. Cmunt, M. Bruckner, J. Stejskal, T. Hvězda, R. Labuda, T. Růžička, T. Ščurek, R. Labuda jr., P. Petko, M. Vacuška, M. Bugel a R. Nagy.

 

 

ABAS IPS Management

Generální ředitelství:

budova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejčtenější