A+ A A-

Časopis 08

Populární články

Kalendárium

Zajímavé akce

Navštívili jsme ...

… veřejnosti nepřístupné prostory

V rámci X. ročníku Týdne facility managementu připravili organizátoři pro účastníky konference prohlídku prostor technologických a provozních prostor budovy pražského hlavního nádraží ve Wilsonově ulici. Původní hala nádraží byla postavena v novorenesančním stylu, rozšíření nádraží a rekonstrukce byly provedeny počátkem 20. století v secesních duchu podle vítězného návrhu Josefa Fanty. K zajímavostem patří, že komplex nádražních budov zasahuje do městských částí Prahy 1, 2 a 3.       V současné době probíhá v režii italské společnosti Grandi Stazioni komplexní rekonstrukce této historické budovy z 19. století.

… střelnici Na Haldě 

Pro bezpečnostní pracovníky, kteří slouží jako ozbrojená ostraha v bankovních pobočkách, připravila letos společnost ABAS IPS Mana-gement v rámci konání každoročních povinných střeleb netradiční střelecký výcvikový program. Jeho osnova zohledňuje a fakticky využívá simulace konfliktních situací v modelovém prostředí. Ve složitějších situacích tak musí střelec okamžitě a efektivně zvažovat další postup podle toho, jak se modelová situace vyvíjí – stejně jako v reálném konfliktu. Některé konkrétnější informace o nové koncepci výuky se mohou čtenáři našeho časopisu dovědět na stránkách tohoto čísla.

A ještě navštívíme ...

… fórum personalistů 2010

Ve dnech 7.–8. prosince 2010 se v pražském hotelu Diplomat uskuteční v pořadí již 13. ročník odborné konference pro personalisty. Více než čtyřicet přednášejících se bude věnovat makrooekonomické prognóze českého hospodářství, situaci na trhu práce a vývoji nezaměstnanosti, efektivní firemní kultuře, angažovanosti a kompetencím, odměňování, řízení výkonu a v neposlední řadě také motivovanosti zaměstnanců.

Doporučujeme ...

… návštěvu Hudebního divadla v Karlíně

Redakce našeho časopisu s radostí přijala pozvání na předpremiéru nového nastudování legendárního muzikálu Jesus Christ Superstar, která proběhla 3. listopadu 2010 v pražském Hudebním divadle Karlín. Původní rocková opera se stejnojmenným názvem, k níž hudbu složil Andrew Lloyd Webber a libreto napsal Tim Rice, má u českého publika výjimečně dobrou pověst. Tento muzikál obvykle berou na milost i ti, kteří jsou jinak k domácí muzikálové produkci skeptičtí. Poprvé se český Jesus Christ Superstar hrál v divadle Spirála na pražském Výstavišti v rozmezí let 1994–1998, kdy dosáhl 1 288 repríz a vidělo ho celkem 850 000 diváků. V nové verzi zpívají a hrají Kamil Střihavka, Michal Skořepa, Bára Basiková, Dasha, Václav Noid Bárta, Pavel Polák, Ondřej Brzobohatý, Viktor Dyk, Jiří Korn a mnoho dalších.

 

 

ABAS IPS Management

Generální ředitelství:

budova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejčtenější