A+ A A-

Časopis 07

Populární články

Kalendárium

Zajímavé akce

Navštívili jsme ...

… Slavnostní předávání osvědčení

Za účasti časopisu ABAS Report, který se v letošním roce stal mimo jiné mediálním partnerem vzdělávacího centra FM Institute, bylo dne 22. června 2010 na slavnostním závěrečném večeru předáno osvědčení novým absolventům akreditovaného rekvalifikačního kurzu Facility Managementu. Slavnostní akt se uskutečnil v pražském hotelu Olympik.

… Střelecké klání v Květnici

Tříčlenné družstvo ABAS IPS Manage-ment se v letošním roce opět zúčastnilo tradiční střelecké soutěže O pohár prezidenta KPKB ČR (Komory podniků komerční bezpečnosti ČR). Přes početné zastoupení střeleckých kapacit z mnoha bezpečnostních agentur se jeho členům (na snímku zleva Václavu Jahodářovi, Petru Orálkovi, Jaromíru Kynclovi) podařilo obhájit loňské 4. místo. Ing. Václav Jahodář se navíc zúčastnil střeleckých disciplín i v kategorii jednotlivci, kde vybojoval skvělé 3. místo.

Během střelecké soutěže si všichni účastníci vyzkoušeli jízdu na osobním motorovém transportéru Segway PT. Součástí doprovodného programu byla mimo jiné ukázka výcviku psů pro služební využití.

 A ještě navštívíme ...

… Prague Fire & Security Days 2010


V reprezentativních prostorách funkcionalistické budovy Veletržního paláce (součást Národní galerie v Praze) se ve dnech 21.–23. září uskuteční 2. ročník mezinárodní přehlídky nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky, systému a služeb. Tato mediálně sledovaná akce je zaměřena na netradiční prezentaci elektronických i mechanických zabezpečovacích systémů, bezpečnostních služeb, bezpečnostních složek státu a poskytovatelů služeb v oblasti ochrany zdraví, života a majetku.

 Doporučujeme ...

Příznivcům příjemného posezení s „živým“ hudebním doprovodem návštěvu naší redakcí nově objeveného hudebního klubu Kaštan na Bělohorské ulici v Praze 6. Z bohatého programu jsme pro naše čtenáře vytipovali koncerty slavných muzikantů, kteří se v druhé polovině října představí převážně v bluesově zaměřených programech.

Z říjnového programu:
18. 10. V. Mišík & R. Hladík, Georg Kay Band, Kozel & Mišík & Hladík
19. 10. Beňa & Ptaszek & Z. Suchánková
20. 10. Pakostra Blues, Retro Blues
21. 10. P. Batto jr. & O. Kříž, Jan Spálený Trio
22. 10. Krausbery (malá parta)
23. 10. Vlasta Třešňák Band

 

 

ABAS IPS Management

Generální ředitelství:

budova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejčtenější