A+ A A-

Časopis 05

Populární články

Kalendárium

Zajímavé akce

Navštívili jsme ...

Valnou hromadu KPKB ČR

V reprezentativních prostorách Plzeň-ského Prazdroje se dne 8. 10. 2009 uskutečnila valná hromada Komory podniků komerční bezpečnosti ČR. Plán činnosti KPKB ČR na další období přednesli Mgr. M. Bavšenkov a Ing. V. Jahodář, zprávu o aktuálním stavu připravované legislativy k SBS a zkouškám způsobilosti Ing. P. Hartmann a informaci z Poslanecké sněmovny k aktuálním požadavkům na změny právních norem v oblasti vnitřní bezpečnosti a podmínek poskytování služeb podniků komerční bezpečnosti Ing. M. Fry-šar. O činnosti KPKB ČR hovořil a vysvětlující informace k datovým schránkám podal M. Kova-říček, prezident KPKB.

… Seminář F. S. C. a ČABM

Jako akci Poradního sboru pro situační prevenci kriminality Ministerstva vnitra ČR uspořádala společnost F. S. C. Bezpečnostní poradenství, a. s., ve spolupráci s Českou asociací bezpečnostních manažerů (ČABM) seminář na téma „Normy prevence kriminality a jejich využití při investiční výstavbě a zajišťování provozu budov a zařízení – Bezpečnost jako základní ukazatel kvality života v obci“. Akce proběhla za mimořádného zájmu ze strany pracovníků ústředních orgánů státu, bezpečnostních manažerů a manažerů prevence kriminality, provozovatelů kamerových systémů a specialistů oddělení městských a obecních policií dne 26. 11. 2009 v pražském hotelu Populus.

 A ještě navštívíme ...

… Slavnostní předávání „Osvědčení“ rekvalifikovaným facility manažerům

Dne 17. 12. 2009 se v prostorách Bowling clubu hotelu Tristar (součást komplexu hotelů Olympic) uskuteční slavnostní předání „Osvědčení“ frekventantům akreditovaného kurzu Facility manažer. Kurz byl oceněn „Cenou poroty FM AWARDS 2009“ za mimořádný počin v oblasti vzdělávání.

 

 

ABAS IPS Management

Generální ředitelství:

budova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejčtenější