A+ A A-

Časopis 01

Populární články

Uznání

Ocenění za dosavadní práci

Kolektiv oceněných zaměstnanců jednotlivých regionů vyslechl poslední červnovou středu slova díků za příkladnou reprezentaci společnosti ABAS IPS Management.

Slavnostní mítink, který se letos konal v rekreačním středisku Camp Josef v Dubňanech, zahájil provozní ředitel Peter Petko. Zhodnotil dosavadní činnost na úsecích strážní a detektivní služby, vyslovil konkrétní požadavky pro nadcházející období a nastavil jasná pravidla pro jejich efektivní plnění. Poté dal prostor pro vyjádření k daným tématům postupně všem dvaceti přítomným. Diskusní příspěvky většinou směřovaly k momentální personální situaci a systému proplácení odměn za záchyty. Několik dotazů se týkalo požadavku odbornější analýzy stávajících právních úprav některých pravomocí pracovníků nestátních bezpečnostních služeb při zákrocích.

V závěru oficiální části mítinku převzali přítomní zástupci jednotlivých regionů z rukou provozního ředitele ocenění (pozn. redakce - čtyřem omluveným bylo ocenění předáno jejich nadřízenými v následujících dnech na pracovištích). S přáním dalších pracovních i osobních úspěchů se připojili oblastní ředitelé Jaroslav Cháb a Daniel Švancara.

Několik pozdních odpoledních hodin pak přítomni věnovali méně formálním debatám o kladech i záporech náročné práce, souvisejících osobních problémech a dalších perspektivách u společnosti ABAS IPS Management. Mnozí využili slunečného počasí a možnosti koupání v přilehlém bazénu, jiní dali přednost volejbalovému míči.

Ján Trnovský SM Rudolf Labuda SM Martin Šebesta SM
Vít Titl JM Miroslav Absolon JM Otakar Hanzal JM
Andělín Slavík STM Ivana Kalábová STM Zdeněk Mach STM
Jaroslav Kupec VYC Václava Jiroutová VYC Karel Dlouhý VYC
Marie Kolářová SEC Julie Plačková SEC Jan Purkard SEC
Jiří Chovančík PHA 1 Alena Vlachová PHA 1 Jaroslav Bros PHA 1
Zdeněk Děkan PHA 2 Ladislav Krejčí PHA 2 Roman Štiller PHA 2
Milan Vacuška JIC Zvonko Kočiš JIC Miroslav Vacuška JIC

 

 

 

 

ABAS IPS Management

Generální ředitelství:

budova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejčtenější