• 09
  • 08
  • 07
  • 06
  • 05
  • 04
  • 03
  • 02
  • 01
A+ A A-

Beata Rajská a DOLLS 2013

pro úspěšné ženy, které se nebojí být křehké…

 

DOLLS 2013 je název kolekce pro nadcházející sezonu jaro/léto 2013, kterou představila uznávaná česká návrhářka Beata Rajská 25. listopadu 2012 v Kongresovém centru České národní banky. Při tvorbě představovaných modelů se tentokrát inspirovala vzpomínkami na dětství. Společnost ABAS IPS Management byla pro tuto prestižní událost letošního roku pověřena zajištěním organizačně-pořadatelské služby.

Již sám název dává jasně najevo, v jakém duchu se nesla módní přehlídka modelů známé české návrhářky. Panenky, loutky, poezie dětských her i svébytná filozofie dětství, takové jsou motivy, které designérka vnesla do své nejnovější kolekce.

„Myslím, že v materiálech neexperimentuji, co se týká původního vlákna. Jak hedvábí, vlna, tak bavlna mohou být v různých podobách, ale já mám tentokrát hedvábí v podobě sametu, šifónu a organzy," uvedla návrhářka v článku, který otiskla Česká tisková kancelář (www.ctk.cz).

Kromě excelentních materiálů, které jsou autorčinou doménou, obohatily kolekci oděvů také zajímavé doplňky, kabelky, velké náhrdelníky, kloboučky či čelenky. Celá kolekce je rozdělena na několik řad, tudíž i barevnost je rozmanitá - dominuje tlumenost a off white a zajímavé tóny lahvově zelené. Během módní přehlídky byla představena kolekce 64 modelů, kterou pro téměř 400 hostů předvádělo 25 půvabných modelek.

Mezi hostujícími modelkami byla i slovenská topmodelka Denisa Dvončová Klímová, vítězka Elite Model Look z roku 2003, tváří kolekce se stala Veronika Chmelířová Procházková. Přehlídku Beaty Rajské již druhým rokem podporuje společnost PRE a významné osobnosti z oblasti kultury nebo politiky. Letos přijali pozvání také Karel Gott s manželkou Ivanou, Jana Švandová, Jolana Voldánová, předsedkyně poslanecké sněmovny Miroslava Němcová a mnoho dalších celebrit.

Autorská přehlídka známé a ve světě módy uznávané návrhářky Beaty Rajské přinesla spoustu nevšední inspirace nejenom příznivcům módy, ale také mnoho profesně praktických zkušeností pracovníkům společnosti ABAS IPS Management, která byla pro tuto prestižní událost letošního roku pověřena zajištěním organizačně-pořadatelské služby.   

     

ABAS IPS Management

Generální ředitelství:

budova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejčtenější