A+ A A-

Úvod

Slovo úvodem, obsah, tiráž

Milí čtenáři,
dostává se Vám do ruky další číslo firemního zpravodaje ABAS Report. Jeho obsah jsme tentokrát zaměřili na představení novinek, které v naší společnosti za uplynulé měsíce nastaly.

Úvod zpravodaje věnujeme našim zaměstnancům a péči o jejich osobnostní rozvoj. Příprava kvalitního týmu je v dnešní době nutnou podmínkou úspěchu na mimořádně konkurenčním poli, jako je bezpečnostní byznys, a my jsme této problematice vždy věnovali a věnujeme patřičnou pozornost. Zároveň si Vám dovolujeme představit některé zajímavé novinky na poli komerčních úspěchů, které jsme v uplynulých měsících slavili.

Dalším nosným tématem vydání je ochrana osobních údajů a ochrana osobnosti při podnikání v době internetu. Jedná se o téma mimořádně aktuální, o kterém již byly popsány stohy papíru, ale které je vhodné neustále připomínat. Naše články se snaží přinést i do této problematiky něco nového a ukázat na některé problémy z trochu jiného úhlu než ostatní autoři.

Věříme, že pro Vás čas strávený čtením našeho zpravodaje bude hodnotným a zajímavým a přinesené informace shledáte užitečnými pro svůj vlastní byznys.

Závěrem bychom chtěli trochu poodhalit roušku, co na Vás čeká v příštím vydání ABAS Reportu. Určitě se budeme nadále věnovat komerčním novinkám, chystáme pro Vás zprávu z veletrhu bezpečnostních technologií Essen 2012 a rozhodně nezapomeneme představit i nějaké zajímavosti z naší společnosti.

Těším se s Vámi na shledanou nad dalším číslem ABAS Reportu.

Zbyněk Eiselt
výkonný ředitel

 

 

ABAS IPS Management

Generální ředitelství:

budova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejčtenější