A+ A A-

Časopis 06

Populární články

Úvod

Slovo úvodem, obsah, tiráž

Vážení čtenáři,
právě držíte v rukou vydání nového čísla časopisu ABAS Report. Patrně jste již zaznamenali jeho drobnou koncepční změnu, přinejmenším v počtu stran. Novinkou je však hlavně zařazení článků ve slovenštině. Takto hodláme do budoucna poskytovat prostor také našim kolegům z dceřiné společnosti ABAS SK Management, která působí úspěšně na Slovensku. Svou velikostí a postavením na tamním trhu si tuto mediální prezentaci nepochybně zaslouží. A také si alespoň občas připomeneme melodický jazyk našich nejbližších východních sousedů.

Koncepční stránka ovšem není tak podstatná. Daleko důležitější je skutečnost, že se nám daří dále rozšiřovat řady externích spolupracovníků z řad renomovaných odborníků na bezpečnostní problematiku. K nim nepochybně patří nový člen redakční rady, doc. Ing. Radomír Ščurek, Ph.D., z Fakulty bezpečnostního inženýrství VŠB – TU Ostrava. Několik jeho zajímavých příspěvků si můžete přečíst již v tomto čísle.

Velmi úzkou spolupráci jsme v uplynulém roce navázali také s předními experty v oblasti facility managementu. Ta vyústila do takových rozměrů, že se náš časopis stal mediálním partnerem akcí pořádaných společností FM Institute.

Pro ty z vás, kteří jste na těchto stránkách dosud marně hledali jistou dávku zábavy, připravujeme již od příštího čísla ve spolupráci s Pražskou šachovou společností a redakcí šachového týdeníku zajímavé soutěžní partie o ceny.

Jaromír Kyncl
šéfredaktor

 

 

ABAS IPS Management

Generální ředitelství:

budova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejčtenější