A+ A A-

Časopis 01

Populární články

Úvod

Slovo úvodem obsah

Vážení čtenáři,

čas letošních letních prázdnin a vytoužených dovolených, ať už zahraničních nebo tuzemských, se chýlí ke konci. Mnozí z vás jste se již vrátili odpočati do zaměstnání, některé čas sladkého nicnedělání, nebo naopak aktivní relaxace fyzických a psychických sil ještě čeká. Tak jako tak dny relativního volna k běžné psychohygieně člověka neodbytně patří.

A jejich přirozenou součástí, jak mi asi dáte za pravdu, bývá četba – četba dobré knihy nebo dobrého časopisu. A právě proto jsme tady.

Přicházíme za vámi s časopisem, který by výhledově neměl být jen úzce „firemní“. Rádi bychom přitáhli pozornost širokého spektra zájemců nejen o konkrétní práci společnosti ABAS IPS Management, jedné z největších bezpečnostních agentur působících v naší republice i mimo ni, ale o bezpečnostní problematiku v každodenním životě vůbec.

Primárním cílem naší redakce bude tedy prezentování práce zmíněné firmy, která k vydávání časopisu dala počáteční impulz, nicméně řadou článků se nepochybně dotkneme i problematiky a dění, jež hranice její působnosti přesahují a mohou se týkat kohokoli.

Domnívám se, že delší „obhajoba“ nově vycházejícího časopisu není nutná. Že zájemce si získá kvalitním obsahem sám. Kvalifikovaných informací na trhu bezpečnosti není nikdy dost a proč nebýt „in“ nejen v módních a společenských trendech?

Ostatně značnou měrou můžete k profilování časopisu přispět i vy, vážení čtenáři – svými náměty, připomínkami a návrhy na různá zajímavá témata. Možnosti elektronického a telefonního kontaktu s redakcí najdete v tiráži. Věřím, že je budete v co nejhojnější míře využívat a že společně vytvářený časopis si v záplavě nejrůznějších tiskovin dobude brzy své opodstatněné místo.

Jaromír Kyncl
šéfredaktor

 

 

ABAS IPS Management

Generální ředitelství:

budova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejčtenější