A+ A A-

Časopis 07

Populární články

Úvod

Slovo úvodem, obsah, tiráž

Vážení čtenáři,
právě držíte v rukou další číslo našeho časopisu ABAS Report. Fotografie na jeho titulní straně nás uvádí do loni dokončené nové budovy Národní technické knihovny v Praze, která v letošním roce hostila pořadatele několika významných mezinárodních akcí. Redační rada obdržela coby mediální partner pozvánky mimo jiné na dvě nejvýznamnější. Zúčastnili jsme se VII. mezinárodní konference bezpečnostního managementu a historicky první mezinárodní konference pod názvem Facility management ve školství. Jejich součástí byla i prohlídka této výrazné dominanty v centru kampusu pražských vysokých technických škol. O jejím významu a architektonickém i konstručním řešení nám poskytli zajímavé informace osobně její architekti a autoři netradičních technologií stavby.

Přinášíme také reportáž z květnové akce konané v den konání 65. výročí oslav konce druhé světové války u žižkovského Gymnázia Na Pra-žačce. Zde proběhla rekonstrukce nejkrutějších bojů v počátečních květnových dnech roku 1945 v Praze a zaměstnanci naší společnosti se podíleli na jejich bezpečnostně-organizačním zajištění.

Nezapomněli jsme ani na tragické události 11. září 2001 a v této souvislosti jsme do redakčního plánu zařadili článek na téma Ochrana osob a majetku na letišti.

Od tohoto čísla budeme pozornost věnovat také současným problémům v systémovosti bezpečnostního řízení, a to v novém seriálu Aktuálně i v bezpečnostních službách. Nedílnou součástí obsahu se stává rubrika Poděkování oceněným pracovníkům společnosti.

Jaromír Kyncl
šéfredaktor

 

 

ABAS IPS Management

Generální ředitelství:

budova Lighthouse
Jankovcova 1569/2c, 170 00 Praha 7
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejčtenější